התקשרו מישראל 
072-333-3125
התקשרו מארה"ב -718-268-8707
וואצאפ:
ליאת  1-301-379-0804+
טיולים לישראלים בארה"ב
FacebookGoogle+
לשאלות והזמנות אנא מילאו את הטופס:
רשיון משרד התחבורה  US DOT # 4052417 MC.  # 1535918  
דף הבית >> טיולים לשומרי מסורת >> טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
 
מסלולי סיורים בעיר ניו יורק - ניו יורק עיר מדהימה
טיול יום בניו יורק 95 $ בהזמנת טיול שלישי המחיר 85$ לאדם 
משך טיול 4-5 שעות  דרגת קושי קלה (שעת יציאה לסיור 9:20 בבוקר)

מסלולי טיולים לאתרים הקלאסיים של ניו יורק, וכן מסלולים התפורים אישית לפי בקשת המטיילים (אוהבי מוזיאונים, אוהבי מקומות אוכל מיוחדים כולל אוכל כשר, אוהבי  שופינג  למיניהם וכו').

מקום המפגש לסיורי ניו יורק: בטיימס  סקווויר  רח' ה 42 והשדרה ה 7 בכניסה לחנות הספורט צ'אמפס (Champs Sports).


מסלול 1: "ניו יורק האחת והיחידה'': יכלול את *האמפייר סטייט בילדינג ,(לא תמיד ניתן לעלות למעלה),טיימס סקוויר, רוקפלר סנטר, השדרה החמישית, הסנטרל פארק

משך טיול 4-5 שעות  דרגת קושי קלה (שעת יציאה לסיור 9:20 בבוקר).


מסלול 2: "צבעים, ריחות, טעמים והיסטוריה'': הדאון טאון: העיר הסינית, איטליה הקטנה, הגראונד זירו,  איזור  הוול סטריט והבורסה של ניו יורק, בניין העיריה ובתי המשפט של ניו יורק, הסוהו (שהיא  ה"שינקין" של ניו יורק) ושייט העובר ליד פסל החירות, ובדרכנו נחזה באמנות ציורי רחוב מעניינים (גרפיטי).

משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת יציאה לסיור 8:15 בבוקר).


מסלול 3: ''ניו יורק שלא תראו לבד'':  מסלול בפינות קסומות ומיוחדות של ניו יורק: בצ'לסי, באיזור ההיי ליין, צ'לסי מרקט, ושוק הבשר המתחדש (meatpacking district)האיני, ומקומות ושווקי אוכל מעניינים, בבוטיקים ובחנויות המיוחדות של הווסט ווילג', גריניץ' ווילג', וושינגטון סקוויר פארק, אוניברסיטת ניו יורק (N.Y.U), יוניון סקוויר  המעניין, ובאיזור היפה של מדיסון פארק.


משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (יציאה לסיור בשעה: 9:40 בבוקר).

מסלול 4: " היסטורי, טרנדי, יוקרתי, פריקי וגם הנקודה היהודית מבט ייחודי על נופיה של ניו יורק רבתי ממרומי רכבל, נגיע לאפר איסט סייד היוקרתית: נבקר  ב"גן העדן" של ה"מתוקים" שהיא חנות ענק לדברי מתיקה, ונמשיך דרך הסמל הניו יורקי כלבו ה"בלומינגדיילס" המפורסם. נחזה בבית הכנסת העתיק (1872) "סנטרל". נמשיך לאיסט וויליג' הבוהמייני המקסים, שם ישן וחדש משמשים בערבוביה, וללואר איסט סייד (לשם הגיעו ראשוני המהגרים היהודים מאירופה ולאומים אחרים)ששומר על צביונו (כמו למשל מס' בתי כנסת מתחילת המאה הקודמת), ומרכז סביבו חיי תרבות, חיי לילה, ומהווה גם מרכז לאוכל, ובדרכנו נחזה באומנות ציורי רחוב (גרפיטי).

. משך הסיור 4-5 שעות, (יציאה לסיור בשעה 9:45 בבוקר).

מסלול 5
 :    "ניו יורק של מעלה": במסלול ייחודי זה נגיע לנוף ימי הביניים בדמות גן ומוזיאון הקלוייסטרס, שהינו אחד מאגפי מוזיאון המטרופוליטן לאומנות, ומיקומו בקצה הצפוני של מנהטן על גדות נהר ההדסון. נבקר ברובע הארלם המפורסם, נעבור באחוזת הקבר של  של י.ס. גראנט הנשיא ה 18 של ארה''ב הצופה על נהר ההדסון. נמשיך לקמפוס היפה של אוניברסיטת קולומביה הידועה. לאחר מכן נעבור דרך שכונת האפר ווסט סייד המדליקה שבה נפגוש בתרבות, קולינריה משובחת, מעדניות ועוד.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה. שעת היציאה לסיור בשעה 9:30 בבוקר).
 

Nyght** (New York nights) ניו יורק הלילית:

מסלול 1: נתחיל את סיורנו הלילי בטיימס סקוור על שלל אורותיה, ומשם נגיע לשדרת המסעדות הניו יורקית שנמצאת בשכונת ההלס קיצ'ן (Hells Kitchen), נחזה באורותיה של העיר מגשר ברוקלין היפהפה, או לחילופין נבקר בשכונה הטרנדית וויליאמסבורג. נמשיך  למרכז חיי הלילה של ניו יורק בדאון טאון, שם מרוכזים הבארים, בתי האוכל, ובתי הקפה והמועדונים. (משך הטיול 4-5 שעות וניתן גם לעשותו ברכב).

מחיר הסיור 85 $ לאדם.
מחיר סיור לאדם בודד(לא בקבוצה) $100 .

 
מסלולי סיור ברכב בעיר ניו יורק:


מסלול 1:

איסוף מהמלון. ניסע צפונה לכיוון הסנטרל פארק, נערוך  סיור בסנטרל פארק. נמשיך בנסיעה לאיזור האפר ווסט סייד משם ניסע לאורך שדירת המוזיאונים והשדרה החמישית לרוקפלר סנטר, נעבור בטיימס סקוויר, נמשיך לרח' ה 34 שהוא רחוב הקניות, ולברודווי הידוע, ולמקומות נוספים ככל היוקרתי, וסיור פנורמי בשכונת הארלם הידועה.ככל שהזמן יאפשר, סיום הסיור במלון.

מסלול 2:
איסוף מהמלון לכיוון הדאון טאון של ניו יורק: נעבור ליד הקונסוליה הישראלית בניו יורק וליד בניין האו"ם, ניסע על גדות הנהר המזרחי (האיסט ריוור) לכיוון הגשרים היפים של ברוקלין. נחצה את הנהר לברוקלין לתצפית מרהיבה על העיר מצידה השני. נחצה את הנהר חזרה לדרום מנהטן ונגיע לבאטרי פארק היפה ממנו נצפה על פסל החירות ונסייר בפארק. נמשיך לוול סטריט שהוא רחוב הכספים והבורסה של ניו יורק  ונצפה בשור הזועם שהוא סמלה של הבורסה. מכאן נמשיך למרכז הסחר העולמי או בשמו היותר ידוע הגראנד זירו מקום בו עמדו בניני התאומים שקרסו בהתקפת מחבלים ב- 11 לספטמבר שנת 2001 כמו כן נבקר באנדרטת הכבאים. נמשיך את סיורינו בעיר הסינית (הצ'יינה טאון) הענקית של ניו יורק, ואיטליה הקטנה (הליטל איטלי) והסוהו (הכל במגבלות הזמן) ובחזרה למלון.

 מסלול 3:
ברוקלין: בדרכנו נעבור ליד הקוסוליה הישראלית בניו יורק ובניין האו"ם,נגיע לתצפית מרהיבה של דרום ניו יורק מגשר ברוקלין, נבקר בשכונה החרדית/טרנדית ויליאמסבורג, ניסע דרך דאון טאון ברוקלין לביקור וסיור בביתו של הרבי מלובביץ , ומשם לשכונה ולטיילת העץ המפורסמת על חוף קוני איילנד, וברייטון ביץ (ליטל אודסה) הכל במגבלות הזמן.המחיר כולל: רכב מתאים ונהג צמוד, איסוף מהמלון וחזרה,  והדרכה בעברית ע"י מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק


מחיר הסיור ברכב:
משך  הסיור ברכב הוא 5 שעות.
 מחיר: 500 $ (כל שעה מעבר ל 5 שעות תחוייב ב 70 $).
 
 
 
הנחות על הסיורים הרגליים:

מטייל שיבחר בשני מסלולים או יותר, יהנה מהנחה מהסיור השני (65 $ לאדם לסיור).
מחיר סיור למטייל בודד 100$ (שלא בקבוצה).
ילדים מתחת לגיל 5 בחינם.
הערות: כל הסיורים מלווים ע"י מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק .הסיורים מבוצעים ***רגלית ושימוש בתחבורה הציבורית (אוטובוס, רכבת תחתית או מוניות, ע"ח הלקוח).
הסיורים הם יומיומיים.
 
לשומרי המסורת:
אפשרות למסעדות כשרות (כולל מהדרין) אוכל ישראלי חלבי, בשרי.
*ללא כניסה,
לתאום סופי של שעת היציאה ונקודת האיסוף יש להתקשר למשרד.
 
 
שרותי הסעות (בוואנים נוחים , ואפשרות גם ללימוזינה מפוארת):
  1. משדה התעופה לעיר ומהעיר לנמל התעופה.
  2. לביתו של הרבי מלובביץ בברוקלין (770),
  3. ל"אוהל" קברו של הרבי מלובביץ.
  4. לחנויות אאוטלט בוודברי , ובניו ג'רסי.
  5. לפרק השעשועים ה"סיקס פלגס" בניו ג'רסי ועוד.
  6. ולבתי קזינו כגון: אטלנטיק סיטי, פוקסווד וכו'.
 (ההסעות יתומחרו בנפרד).

שרות נוסף: השגת כרטיסים להצגות על בימות ברודווי או אירועי ספורט, תרבות ומוסיקה לבחירתכם. בברכה, זיו הלפמן

טלפון נייד 1917-628-8757
משרד 718-268-8707