התקשרו מישראל 
072-333-3125
התקשרו מארה"ב -718-268-8707
וואצאפ:
ליאת  1-301-379-0804+
טיולים לישראלים בארה"ב
FacebookGoogle+
לשאלות והזמנות אנא מילאו את הטופס:
רשיון משרד התחבורה  US DOT # 4052417 MC.  # 1535918  
דף הבית >> טיולים בחוף המזרחי >> טיול 3 ימים: אלף האיים, ומפלי הניאגרה
 
 
טיול 3 ימים: אלף האיים, ומפלי הניאגרה

יום ראשון
 
בבוקר נצא מהעיר ניו יורק לכיוון צפון מערב. לאחר הפסקת בוקר קצרה נמשיך בנסיעה לתוך אזור הרי הפוקונוס, שהם חלק מרכס הרי האפלצ'ים שמתחילים בדרום ארה״ב, ממדינת טנסי ועולים צפונה עד לניו יורק. אזור זה משופע אגמים, נחלים ונהרות.  לאורך הדרך נוכל להבחין בצבע השולט - ירוק על כל גווניו, ובסתיו, מרבד צבעוני של אדום, כתום, צהוב, חום וירוק - צבעי השלכת. נמשיך בנסיעה דרך העיר בינגהמטון ונעלה צפונה בכביש 81, דרך העיר סיירקיוז עד הגיענו לאזור אלף האיים. אזור זה משתרע לאורך של כ 80 ק״מ בחלקו הדרומי של נהר הסיינט לורנס והקצה הצפון מזרחי של אגם אונטריו. האזור כולל מעל 1800 איים הן בצד האמריקאי והן בצד הקנדי, גודלם מ 30 סמ״ר ועד 100 קמ״ר. אנו נצא לשייט בן כשעה בין האיים, נראה את טירת בולט, שורת המיליונרים, ״בדיוק מספיק מקום״, את הגשר הבינלאומי הקצר בעולם ועוד. לאחר השייט נצא ללינה בעיירה ווטרטאון.
 
יום שני
 
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לדרכנו אל מפלי הניאגרה. ניסע לאורכו של כביש 90, הארוך ביותר בארה״ב, כ 5000 ק״מ, ומחבר את העיר בוסטון במדינת מסצ״וסטס והעיר סיאטל שבמדינת וושינגטון. בצהריים נגיע לעיירה ניאגרה פולס שבצד האמריקאי. נבקר באי העז, נקודת טרפין, האי לונה ונקודת פרוספקט.

וכאן גם נצא לשייט מקסים למפלי הניאגרה (בעונה)  בו נצפה במפלים האמריקאים, מפל הינומת הכלה והמפלים הקנדים - מפלי הפרסה. סיכוי רב לקבלת ״מקלחת קלה״. לאחר השייט נחצה את הגבול לקנדה על גשר הקשתות, ניסע לאורך נהר הניאגרה, נצפה בתחנת הכוח ושעון הפרחים. משם ניסע לעיירה המקסימה - ניאגרה על האגם, השוכנת בנקודת החיבור של נהר הניאגרה עם אגם אונטריו. בעיירה יהיה לכם זמן חופשי לשוטט בין הבתים היפים, הגלריות והחנויות. משם ניסע אל המלון. הלינה היא בצמוד לרחוב האטרקציות - קליפטון היל, בו תוכלו לבלות את הערב וכמובן לצפות במופע תאורת המפלים בצבעי הקשת. בעונה גם נזכה לראות את מופע הזיקוקים שמעל המפלים. למי שמדגדג בין האצבעות יש גם קזינו.
 
יום שלישי
 
לאחר ארוחת הבוקר, נחצה חזרה לארה״ב, למדינת ניו יורק, בדרכנו לאזור אגמי האצבעות, אזור זה מורכב ממספר אגמים צרים וארוכים ולכן הוא נקרא כך. נבקר בעיירה סקנטליס שנמצאת לצד הגדה הצפונית של אגם סקנטליס. משם ניסע לאורך האגם לתחנה האחרונה בטיול, מסע קניות קצר באאוטלט. ומכאן חזרה בערב לניו יורק. 
 
עלות הטיול:  ראו במחירון
 
במחיר כלולים: הסעה, הדרכה, כניסה לאתרים, שייט באלף האיים, שייט במפלים  (בעונה) , שני לילות לינה ושתי ארוחות בוקר של המלון.
 
לא כלולים במחיר: קניות ותשר למדריך.