התקשרו מישראל 
072-333-3125
התקשרו מארה"ב -718-268-8707
וואצאפ:
ליאת  1-301-379-0804+
טיולים לישראלים בארה"ב
FacebookGoogle+
לשאלות והזמנות אנא מילאו את הטופס:
רשיון משרד התחבורה  US DOT # 4052417 MC.  # 1535918  
דף הבית >> טיולים לשומרי מסורת >> טיול מאורגן קצר
 
מסלולי סיורים בעיר ניו יורק - ניו יורק עיר מדהימה

מסלולי טיולים לאתרים הקלאסיים של ניו יורק, וכן מסלולים התפורים אישית לפי בקשת המטיילים (אוהבי מוזיאונים, אוהבי מקומות אוכל מיוחדים כולל אוכל כשר, אוהבי  שופינג  למיניהם וכו').

מקום המפגש לסיורי ניו יורק: בטיימס  סקווויר  רח' ה 42 והשדרה ה 7 בכניסה לחנות הספורט צ'אמפס (Champs Sports).


מסלול 1: "ניו יורק האחת והיחידה'': יכלול את *האמפייר סטייט בילדינג ,(לא תמיד ניתן לעלות למעלה),טיימס סקוויר, רוקפלר סנטר, השדרה החמישית, הסנטרל פארק
מחיר הסיור מופיע במחירון  לאדם.
מחיר הסיור לאדם בודד(לא בקבוצה)  מופיע במחירון.
משך טיול 4-5 שעות  דרגת קושי קלה (שעת יציאה לסיור 9:20 בבוקר).


מסלול 2: "צבעים, ריחות, טעמים והיסטוריה'': הדאון טאון: העיר הסינית, איטליה הקטנה, הגראונד זירו,  איזור  הוול סטריט והבורסה של ניו יורק, בניין העיריה ובתי המשפט של ניו יורק, הסוהו (שהיא  ה"שינקין" של ניו יורק) ושייט העובר ליד פסל החירות, ובדרכנו נחזה באמנות ציורי רחוב מעניינים (גרפיטי).
מחיר הסיורמופיע במחירון$ לאדם.
מחיר הסיור לאדם בודד(לא בקבוצה) מופיע במחירון$.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת יציאה לסיור 8:15 בבוקר).


מסלול 3: ''ניו יורק שלא תראו לבד'':  מסלול בפינות קסומות ומיוחדות של ניו יורק: בצ'לסי, באיזור ההיי ליין, צ'לסי מרקט, ושוק הבשר המתחדש (meatpacking district)האיני, ומקומות ושווקי אוכל מעניינים, בבוטיקים ובחנויות המיוחדות של הווסט ווילג', גריניץ' ווילג', וושינגטון סקוויר פארק, אוניברסיטת ניו יורק (N.Y.U), יוניון סקוויר  המעניין, ובאיזור היפה של מדיסון פארק.

מחיר הסיור מופיע במחירון $ לאדם
מחיר הסיור לאדם בודד(לא בקבוצה)  מופיע במחירון$.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (יציאה לסיור בשעה: 9:40 בבוקר).

מסלול 4: " היסטורי, טרנדי, יוקרתי, פריקי וגם הנקודה היהודית מבט ייחודי על נופיה של ניו יורק רבתי ממרומי רכבל, נגיע לאפר איסט סייד היוקרתית: נבקר  ב"גן העדן" של ה"מתוקים" שהיא חנות ענק לדברי מתיקה, ונמשיך דרך הסמל הניו יורקי כלבו ה"בלומינגדיילס" המפורסם. נחזה בבית הכנסת העתיק (1872) "סנטרל". נמשיך לאיסט וויליג' הבוהמייני המקסים, שם ישן וחדש משמשים בערבוביה, וללואר איסט סייד (לשם הגיעו ראשוני המהגרים היהודים מאירופה ולאומים אחרים)ששומר על צביונו (כמו למשל מס' בתי כנסת מתחילת המאה הקודמת), ומרכז סביבו חיי תרבות, חיי לילה, ומהווה גם מרכז לאוכל, ובדרכנו נחזה באומנות ציורי רחוב (גרפיטי).

מחיר הסיור מופיע במחירון $ לאדם.
מחיר הסיור לאדם בודד(לא בקבוצה) מופיע במחירון $. משך הסיור 4-5 שעות, (יציאה לסיור בשעה 9:45 בבוקר).

מסלול 5 :
    "ניו יורק של מעלה": במסלול ייחודי זה נגיע לנוף ימי הביניים בדמות גן ומוזיאון הקלוייסטרס, שהינו אחד מאגפי מוזיאון המטרופוליטן לאומנות, ומיקומו בקצה הצפוני של מנהטן על גדות נהר ההדסון. נבקר ברובע הארלם המפורסם, נעבור באחוזת הקבר של  של י.ס. גראנט הנשיא ה 18 של ארה''ב הצופה על נהר ההדסון. נמשיך לקמפוס היפה של אוניברסיטת קולומביה הידועה. לאחר מכן נעבור דרך שכונת האפר ווסט סייד המדליקה שבה נפגוש בתרבות, קולינריה משובחת, מעדניות ועוד.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה. שעת היציאה לסיור בשעה 9:30 בבוקר).
 

Nyght** (New York nights) ניו יורק הלילית:

מסלול 1: נתחיל את סיורנו הלילי בטיימס סקוור על שלל אורותיה, ומשם נגיע לשדרת המסעדות הניו יורקית שנמצאת בשכונת ההלס קיצ'ן (Hells Kitchen), נחזה באורותיה של העיר מגשר ברוקלין היפהפה, או לחילופין נבקר בשכונה הטרנדית וויליאמסבורג. נמשיך  למרכז חיי הלילה של ניו יורק בדאון טאון, שם מרוכזים הבארים, בתי האוכל, ובתי הקפה והמועדונים. (משך הטיול 4-5 שעות וניתן גם לעשותו ברכב).

מחיר הסיור מופיע במחירון $ לאדם.
מחיר סיור לאדם בודד(לא בקבוצה) $מופיע במחירון .

 
מסלולי סיור ברכב בעיר ניו יורק:


מסלול 1:

איסוף מהמלון. ניסע צפונה לכיוון הסנטרל פארק, נערוך  סיור בסנטרל פארק. נמשיך בנסיעה לאיזור האפר ווסט סייד משם ניסע לאורך שדירת המוזיאונים והשדרה החמישית לרוקפלר סנטר, נעבור בטיימס סקוויר, נמשיך לרח' ה 34 שהוא רחוב הקניות, ולברודווי הידוע, ולמקומות נוספים ככל היוקרתי, וסיור פנורמי בשכונת הארלם הידועה.ככל שהזמן יאפשר, סיום הסיור במלון.

מסלול 2:
איסוף מהמלון לכיוון הדאון טאון של ניו יורק: נעבור ליד הקונסוליה הישראלית בניו יורק וליד בניין האו"ם, ניסע על גדות הנהר המזרחי (האיסט ריוור) לכיוון הגשרים היפים של ברוקלין. נחצה את הנהר לברוקלין לתצפית מרהיבה על העיר מצידה השני. נחצה את הנהר חזרה לדרום מנהטן ונגיע לבאטרי פארק היפה ממנו נצפה על פסל החירות ונסייר בפארק. נמשיך לוול סטריט שהוא רחוב הכספים והבורסה של ניו יורק  ונצפה בשור הזועם שהוא סמלה של הבורסה. מכאן נמשיך למרכז הסחר העולמי או בשמו היותר ידוע הגראנד זירו מקום בו עמדו בניני התאומים שקרסו בהתקפת מחבלים ב- 11 לספטמבר שנת 2001 כמו כן נבקר באנדרטת הכבאים. נמשיך את סיורינו בעיר הסינית (הצ'יינה טאון) הענקית של ניו יורק, ואיטליה הקטנה (הליטל איטלי) והסוהו (הכל במגבלות הזמן) ובחזרה למלון.

 מסלול 3:
ברוקלין: בדרכנו נעבור ליד הקוסוליה הישראלית בניו יורק ובניין האו"ם,נגיע לתצפית מרהיבה של דרום ניו יורק מגשר ברוקלין, נבקר בשכונה החרדית/טרנדית ויליאמסבורג, ניסע דרך דאון טאון ברוקלין לביקור וסיור בביתו של הרבי מלובביץ , ומשם לשכונה ולטיילת העץ המפורסמת על חוף קוני איילנד, וברייטון ביץ (ליטל אודסה) הכל במגבלות הזמן.המחיר כולל: רכב מתאים ונהג צמוד, איסוף מהמלון וחזרה,  והדרכה בעברית ע"י מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק


מחיר הסיור ברכב:
משך  הסיור ברכב הוא 5 שעות.
 מחיר: מופיע במחירון$ (כל שעה מעבר ל 5 שעות תחוייב ב מופיע במחירון$).
 
 
 
הנחות על הסיורים הרגליים:

מטייל שיבחר בשני מסלולים או יותר, יהנה מהנחה מהסיור השני (מופיע במחירון $ לאדם לסיור).
מחיר סיור למטייל בודד מופיע במחירון$ (שלא בקבוצה).
ילדים מתחת לגיל 5 בחינם.
הערות: כל הסיורים מלווים ע"י מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק .הסיורים מבוצעים ***רגלית ושימוש בתחבורה הציבורית (אוטובוס, רכבת תחתית או מוניות, ע"ח הלקוח).
הסיורים הם יומיומיים.
 
לשומרי המסורת:
אפשרות למסעדות כשרות (כולל מהדרין) אוכל ישראלי חלבי, בשרי.
*ללא כניסה,
לתאום סופי של שעת היציאה ונקודת האיסוף יש להתקשר למשרד.
 
 
שרותי הסעות (בוואנים נוחים , ואפשרות גם ללימוזינה מפוארת):
  1. משדה התעופה לעיר ומהעיר לנמל התעופה.
  2. לביתו של הרבי מלובביץ בברוקלין (770),
  3. ל"אוהל" קברו של הרבי מלובביץ.
  4. לחנויות אאוטלט בוודברי , ובניו ג'רסי.
  5. לפרק השעשועים ה"סיקס פלגס" בניו ג'רסי ועוד.
  6. ולבתי קזינו כגון: אטלנטיק סיטי, פוקסווד וכו'.
 (ההסעות יתומחרו בנפרד).

שרות נוסף: השגת כרטיסים להצגות על בימות ברודווי או אירועי ספורט, תרבות ומוסיקה לבחירתכם. בברכה, זיו הלפמן

טלפון נייד 1917-628-8757
משרד 718-268-8707
 
 

יום טיול למדינות קונטיקט ורוד איילנד

בבוקר נצא מהעיר ניו יורק שבמדינת ניו יורק לכוון צפון מזרח אל המדינה השכנה קונטיקט.
ניסע על כביש מספר 95, שהוא הכביש המהיר המזרחי ביותר בארצות הברית, שמחבר את מדינת מיין בצפון ופלורידה בדרום.

הנסיעה היא לאורך קו החוף הדרומי של קונטיקט. נקודת הסיור הראשונה שלנו נמצאת בעיירה גרוטון, והיא מוזיאון צוללות חיל הים האמריקאי.

מלבד התצוגות המרשימות באתר, אנו נסייר גם בצוללת האטומית הראשונה - נאוטילוס. הצוללת נבנתה במשך כשנה וחצי והושקה לראשונה ב 1954, היא היתה בשרות חיל הים כ 25 שנים עד שפרשה לגימלאות במיקומה הנוכחי, מוזיאון צוללות חיל הים שבגרוטון קונטיקט.

נמשיך משם בנסיעה קצרה אל עיירת החוף המקסימה - מיסטיק. בעבר העיירה היתה עיר נמל. כיום היא משמשת כיעד תיירותי, וכאתר נופש במיוחד בחודשי הקיץ, רחובותיה עם הבתים הישנים, החנויות המעניינות שבה והנמל הישן, כל אלו משמשים כגורם משיכה לתיירים. העיר זכתה לפירסום רב לאחר הקרנת הסרט ״ מיסטיק פיצה״ עם השחקנית המפורסמת, ג׳וליה רוברטס, כמובן שנבקר במקום מפורסם זה ומי שחשקה נפשו יוכל לטעום ממטעמי מסעדה זו - הפיצה באמת טעימה.

נמשיך את נסיעתנו אל עבר מדינת רוד איילנד, בה נבקר בעיר היפיפייה - ניו פורט. העיר משמשת בעיקר כעיר נופש תיירותית ומפורסמת בטירות ובאחוזות הגדולות שבה, עשירי אמריקה בנו בעיר טירות גדולות ומרשימות, זועקות בפאר והדר. אנו נבקר באחת הטירות שנבנתה על ידי אייל ההון, קורנליוס ואנדרבילט. הטירה שמשה בעבר כבית קיץ למשפחת ואנדרבילט, וכיום היא אחת מנקודות התיירות המפורסמות ביותר בעיר. בסיור בטירה תוכלו להתרשם הן מגודלה והן מהפאר והעושר אותו היא מקרינה.

חזרה לניו יורק בשעות הערב.
עלות הטיול

טיול יום לוושינגטון 

נצא השכם בבוקר מהעיר ניו יורק ונסע לכוון דרום אל וושינגטון די סי בירת ארצות הברית. בדרך נעבור דרך מספר מדינות. נתחיל במדינת ניו ג׳רסי, שלמעשה גובלת בניו יורק והיא כמו מדינת ישראל , דומה לה הן בשטח 
והן במספר התושבים. ניו ג׳רסי נקראת באנגלית ״ Garden State" כשניסע לכוון דרום נוכל להבחין בכל גווני הירוק השולטים בדרך ונבין למה המדינה קרויה כך.

המדינה הבאה אליה נכנס היא דלאוור.  אנו נכנס אליה דרך גשר מקסים שנקרא גשר הזכרון של דלאוור העובר מעל נהר הדלאוור, נהר רחב מימדים שמתחיל באזור הרי הקטסקיל שבמדינת ניו יורק. לאחר הפסקת בוקר קצרה בתחנת ריענון נכנס אל המדינה הבאה, מרילנד.  נמשיך ונעבור דרך העיר הגדולה במדינה, בולטימורעיר שמשמשת כנמל מרכזי לכל מדינות המיד אטלנטיק.  נמשיך בדרך הפארק היפיפייה שמחברת את בולטימור ווושינגטון עד הגיענו אל בירת ארצות הברית.
  
 
וָושִׁינְגְטוֹן דִי. סִי. (באנגלית.Washington, D.C) היא עיר הבירה של ארצות הברית. העיר הוקמה ב-16 ביולי  1790, כעירייה נפרדת בתוך מחוז קולומביה (District of Columbia). חקיקת הקונגרס ב-1871 יצרה ממשל  יחיד לטריטוריה הפדרלית כולה, ובפועל איחדה את העיר עם המחוז לישות פדרלית אחת.

וושינגטון די. סי. נקראת על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הבריתג'ורג' וושינגטון, וצמד האותיות די.סי מייצגות את המחוז השיפוטי בו היא נמצאת (District of Columbia).

בסיורנו בעיר אנו נבקר בפארק האנדרטאות שכולל את האנדרטה המרשימה לנשיא הששה עשר של ארצות הברית, אברהם לינקולן, האנדרטאות למלחמות וויטנאם וקוריאה, האנדרטה הלאומית היחידה בארצות הברית 
לאזרח מן השורה- מרטין לותר קינג.

נבקר במוזיאון התעופה והחלל ונצא לתצפית על הבית הלבן ועל גבעת הקפיטול.  

חזרה לניו יורק בשעות הערב המאוחרות.
 יום טיול לפנסילבניה
 

יום כיפי ומהנה במרחבי הטבע של מדינת פנסילבניה
 
נצא השכם בבוקר לדרכינו. ונתחיל  את היום בטעם מתוק וטעים. עולם השוקולד שבהרשי.
במקום נצא לנסיעה בקרוניות ונלמד כיצד מכינים שוקולד. כמובן שבסופה נוכל לטעום וגם לרכוש ממטעמי הרשילאחר שראינו וטעמנו מצת מהמתוק המתקרא שוקולד, נמשיך את דרכנו למחוז לנקסטר שם מתרכזת קהילת אנשי האמיש.

בני אמיש (Amish) הם נוצרים , המשתייכים לזרם האנבפטיסטים, שהחל את דרכו במאה ה-16 בשוויץ

הם ידועים באורח החיים הצנוע והסגפני שלהם ובסירובם לאמץ את אורחות החיים המודרניות. מזהים אותם, בדרך כלל, בשל לבושם הצנוע והתניידותם בכרכרות רתומות לסוסים. בני אמיש החלו את דרכם בשוויץ וממנה  היגרו אל מדינת פנסילבניה, אשר בארצות הבריתחוקי הכנסייה שולטים בכל תחום בחייהם של בני הקהילה וכוללים איסור על שימוש בחשמל, טלפונים ומכוניות.

התנגדותם לכל סממן של קידמה נובע מהאופי החברתי של הקהילה ומהידיעה ששימוש בכל אחד מכלי  המודרניזציה  יעודד עצמאות, ויוביל לירידה בתלות בקבוצה ולהיחלשות התא המשפחתי, שהוא המרכיב  החשוב יותר בתרבות האמיש.

אנו נבקר במרכז מבקרים שם נוכל לטעום מקצת מעשי ידיהם של האמיש, נראה את החוות ושיטחיהם הגדולים. 

תחנתנו השלישית בדרכנו חזרה לניו יורק תהיה פילדלפיה, העיר הגדולה במדינת פנסילבניה.
פילדלפיה היתה הבירה לפני וושינגטון, בה נכתבה מגילת העצמאות ובה גם הוכרזה 
העצמאות של ארצות הברית. אנו נבקר במרכז העצמאות, נראה את פעמון החירות, נראה את האנדרטה  ליוני נתניהו, ניסע בשדרת הדגלים ונטפס במדרגות מוזיאון האומנות בעקבותיו של ״רוקי״

החזרה לניו יורק בשעות הערב


עלות הטיול  לאדם והיא כוללת הסעה, הדרכה וכניסה לכל האתרים
לא כלולים : קניות ותשר למדריך