התקשרו מישראל 
072-333-3125
התקשרו מארה"ב -718-268-8707
וואצאפ:
אורי 1-646-523-2215+
ליאת  1-301-379-0804+
טיולים לישראלים בארה"ב
FacebookGoogle+
לשאלות והזמנות אנא מילאו את הטופס:
רשיון משרד התחבורה  US DOT # 4052417 MC.  # 1535918  
דף הבית >> עלינו >> טיול מאורגן קצר
 

יום טיול למדינות קונטיקט ורוד איילנד

בבוקר נצא מהעיר ניו יורק שבמדינת ניו יורק לכוון צפון מזרח אל המדינה השכנה קונטיקט.
ניסע על כביש מספר 95, שהוא הכביש המהיר המזרחי ביותר בארצות הברית, שמחבר את מדינת מיין בצפון ופלורידה בדרום.

הנסיעה היא לאורך קו החוף הדרומי של קונטיקט. נקודת הסיור הראשונה שלנו נמצאת בעיירה גרוטון, והיא מוזיאון צוללות חיל הים האמריקאי.

מלבד התצוגות המרשימות באתר, אנו נסייר גם בצוללת האטומית הראשונה - נאוטילוס. הצוללת נבנתה במשך כשנה וחצי והושקה לראשונה ב 1954, היא היתה בשרות חיל הים כ 25 שנים עד שפרשה לגימלאות במיקומה הנוכחי, מוזיאון צוללות חיל הים שבגרוטון קונטיקט.

נמשיך משם בנסיעה קצרה אל עיירת החוף המקסימה - מיסטיק. בעבר העיירה היתה עיר נמל. כיום היא משמשת כיעד תיירותי, וכאתר נופש במיוחד בחודשי הקיץ, רחובותיה עם הבתים הישנים, החנויות המעניינות שבה והנמל הישן, כל אלו משמשים כגורם משיכה לתיירים. העיר זכתה לפירסום רב לאחר הקרנת הסרט ״ מיסטיק פיצה״ עם השחקנית המפורסמת, ג׳וליה רוברטס, כמובן שנבקר במקום מפורסם זה ומי שחשקה נפשו יוכל לטעום ממטעמי מסעדה זו - הפיצה באמת טעימה.

נמשיך את נסיעתנו אל עבר מדינת רוד איילנד, בה נבקר בעיר היפיפייה - ניו פורט. העיר משמשת בעיקר כעיר נופש תיירותית ומפורסמת בטירות ובאחוזות הגדולות שבה, עשירי אמריקה בנו בעיר טירות גדולות ומרשימות, זועקות בפאר והדר. אנו נבקר באחת הטירות שנבנתה על ידי אייל ההון, קורנליוס ואנדרבילט. הטירה שמשה בעבר כבית קיץ למשפחת ואנדרבילט, וכיום היא אחת מנקודות התיירות המפורסמות ביותר בעיר. בסיור בטירה תוכלו להתרשם הן מגודלה והן מהפאר והעושר אותו היא מקרינה.

חזרה לניו יורק בשעות הערב.
עלות הטיול

טיול יום לוושינגטון 

נצא השכם בבוקר מהעיר ניו יורק ונסע לכוון דרום אל וושינגטון די סי בירת ארצות הברית. בדרך נעבור דרך מספר מדינות. נתחיל במדינת ניו ג׳רסי, שלמעשה גובלת בניו יורק והיא כמו מדינת ישראל , דומה לה הן בשטח 
והן במספר התושבים. ניו ג׳רסי נקראת באנגלית ״ Garden State" כשניסע לכוון דרום נוכל להבחין בכל גווני הירוק השולטים בדרך ונבין למה המדינה קרויה כך.

המדינה הבאה אליה נכנס היא דלאוור.  אנו נכנס אליה דרך גשר מקסים שנקרא גשר הזכרון של דלאוור העובר מעל נהר הדלאוור, נהר רחב מימדים שמתחיל באזור הרי הקטסקיל שבמדינת ניו יורק. לאחר הפסקת בוקר קצרה בתחנת ריענון נכנס אל המדינה הבאה, מרילנד.  נמשיך ונעבור דרך העיר הגדולה במדינה, בולטימורעיר שמשמשת כנמל מרכזי לכל מדינות המיד אטלנטיק.  נמשיך בדרך הפארק היפיפייה שמחברת את בולטימור ווושינגטון עד הגיענו אל בירת ארצות הברית.
   
וָושִׁינְגְטוֹן דִי. סִי. (באנגלית.Washington, D.C) היא עיר הבירה של ארצות הברית. העיר הוקמה ב-16 ביולי  1790, כעירייה נפרדת בתוך מחוז קולומביה (District of Columbia). חקיקת הקונגרס ב-1871 יצרה ממשל  יחיד לטריטוריה הפדרלית כולה, ובפועל איחדה את העיר עם המחוז לישות פדרלית אחת.

וושינגטון די. סי. נקראת על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הבריתג'ורג' וושינגטון, וצמד האותיות די.סי מייצגות את המחוז השיפוטי בו היא נמצאת (District of Columbia).

העיר ממוקמת על גדתו הצפונית של נהר הפוטומק. היא גובלת במדינת וירג'יניה בדרום-מערב, ובמדינת 
מרילנד מצדדיה האחרים. בעיר מתגוררים מעל 600 אלף תושבים; אך במהלך שבוע העבודה עולה אוכלוסייתה על  מיליון תושבים, המגיעים אליה מהפרוורים שמסביבה. באזור המטרופוליטני של וושינגטון מתגוררים כ-5.4  מיליון תושבים, מה שהופך אותו לאזור המטרופוליטני השמיני בגודלו בארצות הברית.

המרכז של כל שלוש רשויות הממשל הפדרלי של ארצות הברית ממוקם בוושינגטון: הרשות המחוקקת (הקפיטול), הרשות המבצעת (הבית הלבן, לצד מחלקות הממשל הפדרלי השונות וסוכנויותיו), והרשות השופטת (בית המשפט העליון של ארצות הברית ובתי משפט פדרלים מרכזיים) כמו גם מוזיאונים ומונומנטים לאומיים רבים

בסיורנו בעיר אנו נבקר בפארק האנדרטאות שכולל את האנדרטה המרשימה לנשיא הששה עשר של ארצות הברית, אברהם לינקולן, האנדרטאות למלחמות וויטנאם וקוריאה, האנדרטה הלאומית היחידה בארצות הברית 
לאזרח מן השורה- מרטין לותר קינג.

נבקר במוזיאון התעופה והחלל, נצא לתצפית על הבית הלבן ועל גבעת הקפיטול ונקנח באנדרטת איוו ג׳ימה.

חזרה לניו יורק בשעות הערב המאוחרות
.
 יום טיול לפנסילבניה
 
יום כיפי ומהנה במרחבי הטבע של מדינת פנסילבניה
 
נצא השכם בבוקר לדרכינו. ונתחיל  את היום בטעם מתוק וטעים. עולם השוקולד שבהרשי.
במקום נצא לנסיעה בקרוניות ונלמד כיצד מכינים שוקולד. כמובן שבסופה נוכל לטעום וגם לרכוש ממטעמי הרשילאחר שראינו וטעמנו מצת מהמתוק המתקרא שוקולד, נמשיך את דרכנו למחוז לנקסטר שם מתרכזת קהילת אנשי האמיש.

בני אמיש (Amish) הם נוצרים , המשתייכים לזרם האנבפטיסטים, שהחל את דרכו במאה ה-16 בשוויץ

הם ידועים באורח החיים הצנוע והסגפני שלהם ובסירובם לאמץ את אורחות החיים המודרניות. מזהים אותם, בדרך כלל, בשל לבושם הצנוע והתניידותם בכרכרות רתומות לסוסים. בני אמיש החלו את דרכם בשוויץ וממנה  היגרו אל מדינת פנסילבניה, אשר בארצות הבריתחוקי הכנסייה שולטים בכל תחום בחייהם של בני הקהילה וכוללים איסור על שימוש בחשמל, טלפונים ומכוניות.

הם מתנתקים מהעולם החיצוני ומקיימים מערכת חינוך עצמאית, המקנה חינוך לילדים במשך שמונה שנים, שהוא משך זמן, אשר מספיק לדעתם,  להקנות לילדים את כל הידע הנדרש לשם קיום אורח החיים של הקהילה.

התנגדותם לכל סממן של קידמה נובע מהאופי החברתי של הקהילה ומהידיעה ששימוש בכל אחד מכלי  המודרניזציה  יעודד עצמאות, ויוביל לירידה בתלות בקבוצה ולהיחלשות התא המשפחתי, שהוא המרכיב  החשוב יותר בתרבות האמיש.

אנו נבקר במרכז מבקרים שם נוכל לטעום מקצת מעשי ידיהם של האמיש, נראה את החוות ושיטחיהם הגדולים. 

תחנתנו השלישית בדרכנו חזרה לניו יורק תהיה פילדלפיה, העיר הגדולה במדינת פנסילבניהפילדלפיה היתה הבירה לפני וושינגטון, בה נכתבה מגילת העצמאות ובה גם הוכרזה  העצמאות של ארצות הברית. אנו נבקר במרכז העצמאות, נראה את פסל החירות, נראה את האנדרטה  ליוני נתניהו, ניסע בשדרת הדגלים ונטפס במדרגות מוזיאון האומנות בעקבותיו של ״רוקי״

החזרה לניו יורק בשעות הערב


עלות הטיול  לאדם והיא כוללת הסעה, הדרכה וכניסה לכל האתרים
לא כלולים : קניות ותשר למדריך