התקשרו מישראל 
072-333-3125
התקשרו מארה"ב -718-268-8707
וואצאפ:
ליאת  1-301-379-0804+
טיולים לישראלים בארה"ב
FacebookGoogle+
לשאלות והזמנות אנא מילאו את הטופס:
רשיון משרד התחבורה  US DOT # 4052417 MC.  # 1535918  
דף הבית >> טיולים בחוף המזרחי >> יום טיול למדינות קונטיקט ורוד איילנד
 
יום טיול למדינות קונטיקט ורוד איילנד

בבוקר נצא מהעיר ניו יורק שבמדינת ניו יורק לכוון צפון מזרח אל המדינה השכנה קונטיקט.
ניסע על כביש מספר 95, שהוא הכביש המהיר המזרחי ביותר בארצות הברית, שמחבר את מדינת מיין בצפון ופלורידה בדרום.

הנסיעה היא לאורך קו החוף הדרומי של קונטיקט. נקודת הסיור הראשונה שלנו נמצאת בעיירה גרוטון, והיא מוזיאון צוללות חיל הים האמריקאי.

מלבד התצוגות המרשימות באתר, אנו נסייר גם בצוללת האטומית הראשונה - נאוטילוס. הצוללת נבנתה במשך כשנה וחצי והושקה לראשונה ב 1954, היא היתה בשרות חיל הים כ 25 שנים עד שפרשה לגימלאות במיקומה הנוכחי, מוזיאון צוללות חיל הים שבגרוטון קונטיקט.

נמשיך משם בנסיעה קצרה אל עיירת החוף המקסימה - מיסטיק. בעבר העיירה היתה עיר נמל. כיום היא משמשת כיעד תיירותי, וכאתר נופש במיוחד בחודשי הקיץ, רחובותיה עם הבתים הישנים, החנויות המעניינות שבה והנמל הישן, כל אלו משמשים כגורם משיכה לתיירים. העיר זכתה לפירסום רב לאחר הקרנת הסרט ״ מיסטיק פיצה״ עם השחקנית המפורסמת, ג׳וליה רוברטס, כמובן שנבקר במקום מפורסם זה ומי שחשקה נפשו יוכל לטעום ממטעמי מסעדה זו - הפיצה באמת טעימה.

נמשיך את נסיעתנו אל עבר מדינת רוד איילנד, בה נבקר בעיר היפיפייה - ניו פורט. העיר משמשת בעיקר כעיר נופש תיירותית ומפורסמת בטירות ובאחוזות הגדולות שבה, עשירי אמריקה בנו בעיר טירות גדולות ומרשימות, זועקות בפאר והדר. אנו נבקר באחת הטירות שנבנתה על ידי אייל ההון, קורנליוס ואנדרבילט. הטירה שמשה בעבר כבית קיץ למשפחת ואנדרבילט, וכיום היא אחת מנקודות התיירות המפורסמות ביותר בעיר. בסיור בטירה תוכלו להתרשם הן מגודלה והן מהפאר והעושר אותו היא מקרינה.

חזרה לניו יורק בשעות הערב.
עלות הטיול